Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Pękające Nexusy 4 →

· Wojtek Pietrusiewicz · 12 komentarzy

Kellex:

The back glass plate of both of these devices cracked on me within two weeks of having them. Two weeks. But before we get into this, I should probably point out that I take better care of my smartphones than almost anyone you will ever meet. My original DROID looked like it was a week old, a year after having purchased it. I’ve never had to replace a phone via warranty or insurance, as I’ve rarely ever dropped one. In fact, I’m not sure I would even get past one hand if I were to try to count the number of times I’ve dropped a phone. I don’t use cases or screen protectors because I’ve never had to. Again, I baby the hell out my toys.

To już chyba trzeci poruszany przez nas temat w dzisiejszych Nadgryzionych – pękające tylne ścianki w Nexusach 4. Nadal próbuję kupić sztukę dla siebie, niestety bez powodzenia, i teraz zastanawiam się czy coś takeigo przydarzy się również mojej sztuce. Patrząc jednak jak powoli kolejne sztuki docierają do sklepów to LG prawdopodobnie zdąży to naprawić. A teraz wyobraźcie sobie, że coś takiego przydarzyłoby się Apple.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Właśnie dlatego szklany tył jest dla mnie bez sensu (w mojej opinii nie ma on jakiś szczególnych walorów estetycznych usprawiedliwiających konieczność większego uważania na takie urządzenie) i przez to wolę kupić Galaxy Nexusa zamiast czwórki. Po prostu zdarza mi się upuścić telefon, a nie zamierzam oszpecać go bumperami, futerałami, itd. po to żeby mu szybka notorycznie nie pękała.

 • Wiesz co – nigdy mi nie pękła w iPhone 4 ani 4S, więc nie sądzę, aby tutaj było sporo gorzej jeśli chodzi o upadek. Podejrzewam, że problem jest znikomy i zaraz zostanie rozwiązany.

 • Ale przecież przedostatni Ajfon też ma szklane plecki, które też pękają jak się nim mocno trzaśnie. Skąd masz pewność, że LG jest bardziej podatny na pęknięcia?

 • W opisywanym wypadku pewnie tak. Ale ja mam fart do upuszczania w taki sposób, że pęka. Dlatego szkła wolę mieć w telefonie jak najmniej :)

 • To może i w N4 Ci nie pęknie, afera:p

  A odpowiadając na Twoje pytanie – treść tego wpisu możnaby streścić tak: „plecki iPhone pękają, bo to szkło, no czego się spodziewaliście? Coś za coś” :p

 • Przeczytałeś źródło? :)

 • Żartowałem ;) jak widać nieumiejętnie, bo nie dodałem na końcu ‚;)’

 • To pewnie moja wina. ;-)

 • To jest szkło, i to jest zupełnie naturalne, że pęka :-D

 • avatar25

  W artykule nie ma wzmianki o upadku telefonu. Nie przypominam sobie o przypadkach pękania tylnej szyby w i4 z innego powodu.

 • Aet

  Nexus 4 Pęka samoczynnie, nie wiem czy to wpływ temperatury, czy naprężenia od samego początku przy montażu, ale jeśli się to zdarzy do 2 tygodni po zakupie przy obchodzeniu się jak z jajkiem – tak jak w moim przypadku, to bądźcie pewni, że to nie jest normalne… nie wiem jak zareaguje na to producent – ja jestem zmuszony niestety robić teraz czarny PR ponieważ po 2ch tygodniach mój nexus wygląda jakbym nim rzucał o beton :( dziękuje, dobranoc, nigdy więcej szklanego g#wna!

 • Moim skromnym zdaniem, nie warto kupować ( w ogóle) smartfonów od LG. :P