Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Dlaczego warto mieć komentarze →

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Maciek Kurek:

Racja, szkoda BT 4.0 bo przynajmniej dla mnie ważne byłyby dodatkowe alerty na iPhone, ale i tak sądzę ze w Nowym Roku skuszę się na to urządzenie.

Nie potrzebuję UP dla biegania ani odrzywiania tylko dla badania faz snów i odpowiednich alertów dotyczących tego po ilu godzinach snu w stosunku do trybu życia powinienem następnego dnia wstać. Jako osoba chorująca na depresję często dla mojego organizmu nie ma znaczenia czy śpię 4, 8 czy 12 godzin, a nawet często lepiej się czuję i mam więcej energii po nieprzespanej nocy niż po zdrowych 6-8 gdz snu. Oczywiście, już nie będę się rozpisywał o tym że ogromnym problemem jest uśnięcie o 23, a o 15 jest niczym trudnym itd.

Wieżę że UP może mi pomóc uregulować sen i pielęgnować jego tryb, bo wystarczy jeden dzień, często wolny kiedy to można pospać do 15 tylko dla mnie jest to zabójcze i muszę zaczynać od początku.

To nie jest takie łatwe, budzisz się rano, nic nie jest dla ciebie ważne, usypiasz nawet nie wiesz kiedy i budzisz się 4 godziny później z wielkim poczuciem winy że czegoś się nie zrobiło. Bo trzeźwe myślenie zwykle pojawia się gdy coś się zawali a nie przed obowiązkiem, dlatego to takie trudnie.

UP może być tym zdrowym rozsądkiem, bo to nie ja coś sobie wmawiam co łatwo znegować, a urządzenie mi mówi że już czas się ogarnąć. To jest bardzo ważne, bo tak prosta czynność dla kogoś takiego jak ja nie ma wiele wspólnego z trzeźwym myśleniem o poranku.

Jeden komentarz może zupełnie zmienić sposób w jaki postrzegasz czytelnika, w pozytywnym znaczeniu.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.