Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Google Nexus 10 – nadal są lagi →

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

David Pierce:

Not everything’s perfect yet: scrolling in the browser can still be stuttery at times, and for some inexplicable reason the screen still takes forever to rotate. But apps don’t crash nearly as often, and general slowness and lag is even closer to being totally eradicated (even if it’s not gone yet).

Serio Google – bierz się do roboty i zaczynaj Projekt Wazelina.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Pidipius

    Dzięki za rozbawienie :) Projekt Wazelina brzmi jak upgrade Projektu Masło :)

  • marksimus

    nie daruje – widać czerpie z tego jakąś radość/przyjemność tudzież poprawia to jego samopoczucie? Co chwila jakiś entuzjastyczny wpis o wadach wynalezionych u konkurencji… żadnego o zaletach a wszak takie rzeczy nawet konkurencji się zdarzają czyż nie? Na dodatek ukrywanie ewidentnych wad sprzętu apple’a… który wszak ma swoje zalety jak i wady (taki dziwny brak konsekwencji – chyba jak wytykamy to wszystkim?). Wychodzi z tego tylko taka to złośliwa stronka… – Do Pana prowadzącego – może jakiś wpis na głównej, że w treści będzie złośliwie, stronniczo i mocno subiektywnie? Wtedy będzie ok i nikt normalny nie będzie się czepiać.

  • Może gdybyś przeczytał archiwalne wpisy to zauważyłbyś również krytykę Apple. Niestety wyrażanie opinii na podstawie jednego czy kilku artykułów jest bez sensu.