Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nie każdy projekt na Kickstarterze okazuje się wartym wsparcia →

· Wojtek Pietrusiewicz · 7 komentarzy

Shawn Blanc:

At best it sounds a bit like a cheap boombox. At worst it sounds like a muffled, cheap boombox.

Produkt zapowiada się jak marzenie, wygląda jak marzenie, ale kończy się porażką. Dlatego „profesjonalne” gadżety wolę kupować o renomowanych producentów, gdzie nie ma wątpliwości co do jakości.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Nie przesadzaj z tą renomą. Ja wolę wspierać ludzi, którzy tworzą własne pomysły- bo oni tą renomę dopiero tworzą. Jeżeli produkt już na początku jest dobry- to wyobraź sobie jego ewolucję za 10 lat? Kopia sukcesu Apple, które na początku, również nazwałbyś „mało renomowaną” lub „nieprofesjonalną”.

  • Rozumiem Twój punkt widzenia, ale jeśli chodzi o audio to niestety bez wcześniejszych testów nie mam zamiaru ryzykować.

  • Nawet nie o dziedzinę chodzi, a raczej o cenę. Ja nie kupię czegoś bez testu, jeżeli mam zapłacić 1000+ i to jest też powdód dla którego wybieram Apple :~)

  • Myślę że to kwestia doprecyzowania którego udzieliłeś w komentarzach. Olloclip i Capture Camera Clip System bardzo sobie cenię i używam.

  • Grom

    Mam przyjemność posiadać Hidden i nie mogę narzekać. Używam go już tydzień. Nie ładowałem go jeszcze (poza tuż po wyciągnięci z pudełka), choć chodzi codziennie ponad godzinę. Dodatkowo grał na jednej imprezie przez 6 godzin bez przerwy (i dało się uciszyć gości rozkręcając go na maksa). W moim egzemplarzu nie miałem potrzeby użycia dwóch rąk ani do włączenia głośnika, ani przy zmienianiu natężenia dźwięku, a używałem go na różnych powierzchniach – różne blaty drewniane, blat szklany, panele podłogowe. Jeśli chodzi o Bluetooth to nie miałem takich problemów z połączeniem (iPhone 4, iPad i MacBook). Co do dźwięku to oczywiście, że dźwięk jest lekko przytłumiony, gdy „nakrętka” nie jest rozkręcona na maksa, ale można się było domyśleć, że jak coś przysłania głośnik, to dźwięk nie będzie czysty. Fizyka. Przy słuchaniu radia nie przeszkadza to zupełnie, a przy słuchaniu czegoś przez Bluetooth rozkręcam Hidden i ściszam urządzenie, z którego odtwarzam dźwięk. Sam wygląd jest super. Miło jest nawet na niego patrzeć i pasuje wszędzie tam gdzie się go położy. Dodatkowo „nakrętka” po prostu dobrze leży w dłoni.

  • Olloclip jest nadzwyczaj ciekawym rozwiązaniem i wypalił wyjątkowo dobrze. Równie dobrze mogła to być totalna padaka.

  • To druga kwestia, której nie poruszałem ze względu na to, że dla jednych to dużo a dla innych kropla w morzu.