Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Kretyni są wśród nas …

· Wojtek Pietrusiewicz · 13 komentarzy

Gość Niedzielny w komentarzu tutaj:

Tak na poważnie i beż żadnych złośliwości na prawdę. Kim jest Jon Mitchell i dla czego powinno nas to obchodzić?

Zapytał na poważnie. Bez złośliwości. Trafił z automatu co prawda do spamu i powinno to było dla mnie być znakiem, ale odpisałem mu grzecznie z linkiem do bio Jona Mitchella. Po chwili pojawiła się odpowiedź

Widzę bucu, że masz problem z krytyką. Piszesz jakieś pierdoły, albo uprawiasz twórczość kopiuj/wklej i masz żal, że ktoś napisze co to ma być? Prowadź prawdziwego bloga a nie miejsce będące zlepkiem jakiś cytacików i krótkich wywodów składających się z dwóch zdań.

Jakim trzeba być kretynem, żeby czytać coś czego się nie chce czytać i potem na to narzekać, że czyta się coś czego nigdy nie chciało się czytać? Co więcej – jakim trzeba być baranem, żeby oskarżać kogoś o pretensje, których nie mam?

Każdy ma mieć prawo do własnej opinii i generalnie w komentarzach pozwalam na wolną amerykankę. Nie pozwalam natomiast na chamskie teksty buraków, którzy nie potrafią myśleć, a poziom ich inteligencji wynosi mniej niż 50. Jeśli Ci się nie podoba to miejsce to masz otwarty przed sobą cały internet – idź trolluj gdzieś indziej. No chyba, że nie możesz, bo wszędzie Ciebie już zbanowali. Nie krępuję się z banami i każde kolejne konto takiego delikwenta również trafi na czarną listę – dla mnie to jeden klik, więc nie męczy mnie to. Jeśli natomiast masz racjonalną/konstruktywną argumentacją/krytykę to zapraszam do dyskusji – po to są właśnie komentarze.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.