Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Google Street View działa już pod Safari na iOS

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

Google uruchomiło Street View dla Safari pod iOS. Wystarczy na mapie przytrzymać palec w miejscu, aby wyświetlić pinezkę. W dolnym prawym rogu ekranu powinien pojawić się przycisk z ludzikiem. Wystarczy już go tylko palnąć/pacnąć i zostanie uruchomiony tryb Street View. To dla tych, którzy mają złe doświadczenia z Apple Maps.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Damian Skibniewski

  ciekawe kiedy zrobia apke …

 • Rozbawiło mnie, gdy wpisałem tam „Wrocław”. Wskazało sam środek miasta. Tapnąłem w ten czerwony znacznik i opcję do Street View. Załadowało mi widok na ścianę jakiegoś pomieszczenia. Pierwsza myśl – ale o co chodzi? Okazało się, że wg Google’a centralny punkt Wrocławia znajduje się w tunelu kolo Galerii Dominikańskiej.
  Przypomniał mi się slogan reklamowy z Radia Wrocław – „Galeria Dominikańska – twoje miejsce w sercu miasta”. Do dzisiaj myślałem, że to tylko puste hasło. ;-)

 • lookash

  Działą Wam to na iPhone 4? Czy też jest zarezerwowne jedynie dla 5ki?
  Jak przytrzymuje palec w jakimś miejscu na mapie to nic się nie dzieje niestety.

 • Bo to średnio działa. Nie ma znaczenia jaki iPhone.

 • W temacie map: od kiedy zaktualizowałem betę iOS 6 do ostatecznej wersji oprogramowania, za każdym razem przy odblokowywaniu telefonu w prawym górnym rogu wyświetla mi się ikonka lokalizacji, wcześniej na bank tak nie było. Z czym to może być związane? Może przez lokalizowanie iPhone’ów, doskonalą w jakiś sposób te mapy?