Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Diablo 3 – pierwsze wrażenia

· Wojtek Pietrusiewicz · 20 komentarzy

Już szczerze wątpiłem, że na chwila kiedykolwiek nadejdzie. Blizzard kazał nam czekać 10 lat na następcę Diablo II – kultowym następcu oryginału. Dzisiaj mogę już powiedzieć, że grałem we wszystkie wersje…

Pierwsze wrażenia

Krótka wersja: bardzo pozytywnie!

Gra prezentuje dokładnie to co się po niej spodziewałem – ulepszona w całości, ale bez zbędnych udziwnień. Podpowiem też, że jestem zaskoczony jej wymaganiami sprzętowymi – chodzi u moim iMaku bez problemów w pełnej rozdzielczości (2560×1440). Musiałem jedynie zjechać o jeden poziom z ustawieniem „cieni” – przy maksymalnym skakało podczas walki. Wiatraki kręcą się leniwie, co mnie również zaskoczyło – Starcraft II jednak je rozkręca do wyższych prędkości.

Cieszę się też, że poprawili takie drobnostki jak podnoszenie pieniędzy z ziemi – dotychczas trzeba było kliknąć w kupkę z kasą, a teraz wystarczy obok niej przejść. To spore udogodnienie. Niestety, zbierane po drodze śmieci szybko zapełniają dostępne miejsce.

Na koniec zadam pytanie: warto kupować sprzęt u sprzedawców w mieście, czy nic się nie zmieniło od czasów Diablo I i II?

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.