Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Premiera CS6 na żywo od Adobe już 24 kwietnia 2012 o 17:00

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

Byłem już na prezentacji Adobe na temat Creative Cloud i Creative Suite 6. Podpisałem niestety NDA, co oznacza, że nie mogę pisnąć słówka na temat tego co widziałem. Co więcej – przynajmniej część tych informacji już wyciekła do innych serwisów i została opublikowana kilka godzin po wspomnianej prezentacji. Ech...

Większość z Was jednak prawdopodobnie nie wie wszystkiego1, a sam Adobe pewnie trzyma asa w rękawie, bo poza relacją, słyszałem coś o jakiejś niespodziance, która ma się pojawić obok relacji 24/04/2012 o godzinie 17 pod tym linkiem. Głównym tematem eventu będzie oczywiście prezentacja CS6 oraz Creative Cloud, który zapowiada się bardzo interesująco – mam tylko nadzieję, że będzie lepiej współpracował w praktyce z trybem pełnoekranowym pod OS X.

A jeśli nie wiecie o co dokładnie chodzi z Creative Cloud, to koniecznie obejrzyjcie pokaz online, a w międyczasie poczytajcie trochę na ten temat – osoby, które czasowo potrzebują korzystać z pakietu CS, a nie mają na tyle dużych możliwości, aby kupić go kupić, w końcu będą miały alternatywę do kradzieży CSa z nieoficjalnych źródeł.

A co w ogóle sądzicie o „wypożyczaniu” oprogramowania, w szczególności tak drogiego?

  1. Zresztą ja na pewno też nie.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.