Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Premiera CS6 na żywo od Adobe już 24 kwietnia 2012 o 17:00

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

Byłem już na prezentacji Adobe na temat Creative Cloud i Creative Suite 6. Podpisałem niestety NDA, co oznacza, że nie mogę pisnąć słówka na temat tego co widziałem. Co więcej – przynajmniej część tych informacji już wyciekła do innych serwisów i została opublikowana kilka godzin po wspomnianej prezentacji. Ech...

Większość z Was jednak prawdopodobnie nie wie wszystkiego1, a sam Adobe pewnie trzyma asa w rękawie, bo poza relacją, słyszałem coś o jakiejś niespodziance, która ma się pojawić obok relacji 24/04/2012 o godzinie 17 pod tym linkiem. Głównym tematem eventu będzie oczywiście prezentacja CS6 oraz Creative Cloud, który zapowiada się bardzo interesująco – mam tylko nadzieję, że będzie lepiej współpracował w praktyce z trybem pełnoekranowym pod OS X.

A jeśli nie wiecie o co dokładnie chodzi z Creative Cloud, to koniecznie obejrzyjcie pokaz online, a w międyczasie poczytajcie trochę na ten temat – osoby, które czasowo potrzebują korzystać z pakietu CS, a nie mają na tyle dużych możliwości, aby kupić go kupić, w końcu będą miały alternatywę do kradzieży CSa z nieoficjalnych źródeł.

A co w ogóle sądzicie o „wypożyczaniu” oprogramowania, w szczególności tak drogiego?

  1. Zresztą ja na pewno też nie.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • lookash

    O ile w poprzednich wersjach różnice mnie aż tak mnie nie ruszały, to teraz te wszystkie małe zmiany skłaniają mnie do przesiadki. Aż się dziwię że dopiero dzisiaj dodają wyszukiwanie po nazwach layersów, albo masowe oznaczanie labelami. Ale i tak moim faworytem jest nakładanie efektów na folder z warstwami :)
    Czekam z niecierpliwością.