Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Dongle dla Asusa Transformer Prime →

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Dante D’Orazio:

Asus has since confirmed that it will be offering a GPS dongle to owners in mid-April, a workaround that should give the tablet satisfactory performance.

Wyobrażacie sobie jakie iPad-userzy krzyczeliby gdyby kazano im doczepić dongle tylko po to żeby GPS działał prawidłowo? Ja też nie, bo Apple nigdy by do tego nie dopuścił.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Lepsze pytanie, co by powiedzieli Apple-haterzy w takim momencie? A w przypadku Asusa? Świetny pomysł, oby takich więcej!

  • kOffAll

    Ciekawe co by powiedzieli ci ktorzy maja iPada wifi?

  • patryk samerdak

    Nie jestem Hejterem…. nie jestem też iWyznawcą- jestem po prostu użytkownikiem i geekiem, który korzysta ze sprzętu wielu marek, wybierając to co dla mnie najlepsze… Pytasz co by powiedział Hejter-  nie wyobrażam sobie żeby HTC, Asus czy Nokia dodawała do swoich smartfonów „bumberów” tylko po to by telefon prawidłowo działał i nie gubił zasięgu… nie wyobrażam sobie również sytuacji, że gdy kupuje nowy telefon/ tablet ten ma na ekranie żółte przebarwienia a producent tłumaczy się że to wina kleju który nie zdążył wyschnąć (Apple)…Mógłbym wspomnieć o tym że absurdalnym jest fakt wydania urządzenia którego system operacyjny na starcie jest martwy (Nokia/ n9), zabawnym też wydaje mi się wydanie smartfonu z wadą produkcyjną tylnej klapki- że tą- by się trzymała, należy przykleić dwustronną taśmą (HTC/ Desire HD). Takich przykładów jest całkiem sporo… nawet największym zdarzają się wpadki, więc proszę nie komentujcie „nie wyobrażam sobie” bo Apple do lepszych nie należy (podobnie zresztą jak HTC, Nokia i inni…). 

  • Wyjąłeś mi to z ust…