Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Cytat dnia – Jonathan S. Geller

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

People that delete their Facebook accounts or bitch about Facebook are fucking idiots. Go not use a cell phone and not use the Internet.

Jonathan S. Geller (@BoyGenius)

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Pewnie lepiej dobrowolnie wpisać swoje dane osobowe udokumentować swój życiorys i wysłać go w świat, tracąc nawet prawa do usunięcia tych danych. Skasowałem FB w momencie gdy nagle na moim koncie zaczęły się pojawiać dodatkowe informacje o mnie których ja tam nie umieszczałem bo ktoś z moich „znajomych” postanowił zaznaczyć na moim koncie np. moje miejsce pracy. Pewnie jestem idiotą i nie mam przyjaciół bo nie mam FB. Zaraz mi ktoś wypomni że pewnie się dało wyłączyć takie rzeczy ale dla mnie to już przegięcie i nie mam zamiaru pilnować czy może FB nie wprowadził nowej możliwości dopisywania moich danych albo dzielenia się nimi bez mojej wiedzy. 

 • Jakub Mróz

  najgorsze jest to że wielu ludzi uważa się za klientów taki portali jak Facebook, kiedy na prawdę jesteśmy produktem, który Facebook i inne portale oferują reklamodawcom.
  i wcale usunięcie facebooka nie spowoduje ze nasze dane znikna.. siedzialy, siedza i beda siedziec w bazie danych chocby sakly sraly..

 • No właśnie o tym wiem. Po „skasowaniu” otrzymałem komunikat że jeśli kiedykolwiek będę chciał wrócić to mam się po prostu zalogować. WTF?

 • Maciej Czechowski

  A co z osobami,które nigdy nie zakładały konta na FB?
  Ciekawe czy są jeszcze większymi idiotami od tych,którzy likwidują swoje konta?

 • Jakub Mróz

  a wybrales opcje usuniecia a nie ‚uspienia’ konta? :)