Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nietypowy event jest … nietypowy, bo go nie będzie

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Wczoraj pisałem tak:

Pytań, odpowiedzi i przewidywań, w tym moich ulubionych, czyli od analityków, jest mnóstwo. Ostatnie mówią o specjalnym keynote w lutym, czyli w miesiącu w którym rzekomo miała się odbyć premiera iPada 3.

Jim Dalrymple:

This is not going to happen, according to my sources. Apple will not hold an event in February, unusual or otherwise. That’s it.

Nie będzie go. Koniec, kropka. Pozostaje nam zatem czekać do marca na iPada kolejnej generacji.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Apple nie zrobi prezentacji iPada przed MWC w Barcelonie. Najpierw niech się konkurencja wystrzela z amunicji.

    Rok temu było podobnie. Najpierw MWC, na którym na przykład Samsung pokazał swój pierwszy Galaxy Tab 10.1, potem prezentacja iPada 2, supercienkiego tabletu, a potem panika Samsunga i przeprojektowywanie swojego Taba – w pośpiechu, aby zdążyć z nową wersją na CTIA, które w ubiegłym roku były w marcu.

  • @facebook-100001671616530:disqus  Apple nie zrobi prezentacji iPada przed MWC w Barcelonie. Najpierw niech się konkurencja wystrzela z amunicji.
    Śmiem twierdzić nawet jeśli Apple jako pierwsze zaprezentowało by nowe produkty to cała reszta będzie daleko w tyle. Apple niejednokrotnie udowadniało że ich produkty są na wysokim poziomie oraz wprowadzają wiele użytecznych oraz są bardzo userfriendly.

  • Radosław Szeja

    Jak widać inne firmy też się uczą i rozwijają. Ta przewaga Apple nie jest aż tak duża, choć ciągle jest.