Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

VP w Google’u chwali Airport Extreme i Express

· Wojtek Pietrusiewicz · 6 komentarzy

Marissa Mayer:

So, for Christmas, I asked for an Airport Extreme and 2 Airport Expresses (…)

I was really impressed with Apple’s Airport Utility and how simple it made the set-up and chaining of routers. Hard to make the experience of setting up of a home network beautiful, but at least it was easy.

Marissa, wice-prezydent „Location & Local Services” w Google’u, chwali sobie prostotę setupu Apple’a po tym jak na święta dostała Airport Extreme i dwa Airport Express. Sam muszę się w końcu na Expressa zdecydować, bo sąsiednie sieci skutecznie blokują mi zasięg Wi-Fi z mojego Time Capsule, którego z kolei Marissa żałuje że nie kupiła.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Anonim

  Myślę, że Marissa może sobie pozwolić spokojnie na zakup i 10 szt. TC, tylko ma lenia w d…

 • To nie jedyny przykład doceniania Apple przez Google. Od kilku lat standardowymi komputerami dla pracownikow Google są Mac’i. Na specjalne życzenie można dostać PC z Windowsem lub Linuxem…

 • Rafal Sobczak

  Swoją drogą też miewam problemy z zasięgiem w domu z TC. Dziwne, że różnego rodzaju sieci oparte na TP-Linkach tak skutecznie obniżają zasię mojej sieci.

 • Właśnie wczoraj rozszerzyłem moją sieć w domu http://instagr.am/p/eOCid/ – potwierdzam, budowanie sieci WiFi ze sprzętem Apple to przyjemność ;-)

 • ja posiadam w swojej sieci: 
  najnowszy Airport Extreme, do tego Time Capsule 500MB (1 generacji) + 2 Airport Express :)

 • Szpaner. ;-)