Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Portfolio fotografa na iPadzie?

· Wojtek Pietrusiewicz · 11 komentarzy

Swojego czasu interesowałem się aplikacjami pełniącymi rolę portfolia na iPada — wtedy dostępny był jedynie Portfolio. Łukasz B. poszukuje takowej, a może Wy, drodzy czytelnicy, macie coś godniejszego polecenia ode mnie?

Mail Łukasza

Od dłuższego czasu poszukuje jakiegoś programu do zarządzania zdjęciami na iPadzie i tworzenia portfolio. Zajmujesz się również fotografią więc może znasz jakąś godną polecenia aplikację? Ta wbudowana w iPada ma duży minus, że nie obsługuje głębszych katalogów. Chciałbym po wejściu w taką przeglądarkę mieć podział na fotografie i grafikę, wchodząc dalej np. w grafikę, kolejny podział na logotypy, strony www itd. Dopiero po wejściu w te ostatnie powinny pokazywać się projekty.

Miałeś może do czynienia z czymś takim?

Zostawcie komentarz jeśli znacie coś ciekaweszego …

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Damian Kwaśnik

  Myślę że może przypaść do gustu http://cl.ly/DaYT

 • Z tego co udało mi się znaleźć do wyboru daję trzy appki:
  GalleryPro – http://itunes.apple.com/pl/app/foliozo/id441482241?mt=8 – które samo w sobie pozwala na organizację prac w podkatalogach. (2,39€)
  Foliozo for iPad – http://itunes.apple.com/pl/app/foliozo/id441482241?mt=8 – umożliwia przeglądanie prac z Dropboxa, czyli tam można poukładać sobie w katalogach. Nie wiem jednak, jak się sprawa ma w offline. (5,99€)
  Minimal Folio – http://itunes.apple.com/pl/app/minimal-folio-design-photo/id385429744?mt=8 – też ma opcję synchronizacji z Dropboxem, minimalistyczny design i obsługę wielu portfolio. Jak jest z podkategoriami, to nie wiem. (2,39€)

 • Ja testuję właśnie trzy takie aplikacje do swoich zastosowań, wszystkie trzy należą do raczej tych profesjonalnych, co ma też odzwierciedlenie w cenie. Niebawem opiszę swoje wrażenia. 

 • To ja polecam coś zupełnie innego z czego sam korzystam http://goo.gl/A0XvQ 

 • Po cichu na to liczyłem.

 • W takim razie, dla urozmaicenia, dorzucę coś od siebie. 
  Wprawdzie nie na iPada, ale może jednak coś z tego przypadnie do gustu:- http://www.snapjoy.com- www.everpix.com- www.jolicloud.com

 • Łukasz Berliński

  To się idealnie składa. Czekam na test/recenzję. Ciekaw jestem czy rzeczywiście poza ceną będą miały inne pro cechy :)

 • Łukasz Berliński

  Wojtek, dzięki za poruszenie tematu :)

 • Łukasz Berliński

  Sprawdzałem dwa ostatnie i najlepiej zapowiadało się Foliozo, ale niestety po wrzuceniu w dropboxie teczki do teczki już jej nie wyświetla w programie :(

 • polecam tą stronę przygotowują profesjonalne portfolia które funkcjonują nie tylko na iPad http://camerapixo.com/

 • I jak?