Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

MacPaczka.pl — już tylko 4 dni do końca!

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

MacPaczka.jpg

Ergo

Nie pisałem jeszcze o MacPaczce, ale kupiłem ją celem przetestowania Ergo, programu zastępującego panel WordPressa.

Na przykładzie filmu Pawła Nowaka i jego ascetycznego bloga wszystko sprawuje się pięknie. Niestety w przypadku mojego, podczas pisania tego tekstu, widzę komentarze z jakiegoś innego wpisu, który Ergo wziął za wzór.

Przy okazji jeszcze jeden bug odkryłem: gdy zakończę pisać słowo, wcisnę spację, wstawię pierwszą literkę drugiego słowa i następnie ją skasuję, to program usuwa również poprzedzającą spację, co jest niezwykle irytujące. Program w każdym razie zapowiada się ciekawie i mam nadzieję, że będzie rozwijany.

Aha — Pawle, tryb wizualny jest znacznie wygodniejszy od HTML. ;-)

MacPaczka

Ale miałem o MacPacze … No cóż. Lista aplikacji nie jest jakoś specjalnie wybitna, ale jeśli potrzebujemy jakąkolwiek z nich to warto, bo pół setki to nie jest wygórowana kwota. Sprzedaż jak na razie idzie mizernie — liczyłem na większe wsparcie polskich macuserów.

Jeśli kupicie ją korzystając z linku http://macpaczka.pl/?ref=imagazine to cały zysk magazynu zostanie przekazany na WOŚP dla dzieciaków.

P.S. Mam też jakiś bug w OldBooth i przeciągania licencji na okno programu (z otwartym oknem wewnątrz do licencji) nic nie robi …

P.P.S. Bugów jest mnóstwo i w tej formie Ergo jest nieużyteczne. Musiałem poprawiać wszystko w WordPressie, bo rozwaliło mi tytuł, kod HTML miał tagi <em>, które nie były widoczne w edytorze (pod WP już tak) i kilka innych. Rozważcie też przesunięcie okna z kategoriami i tagami na boczny pasek, żeby było cały czas widoczne.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.