Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iPad na komputerowych renderach

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Niestety to nie prawdziwy iPad 2 — obrazki jednak całkiem sensownie oddają ostatnie plotki na jego temat.

Na stronach MICGadget pojawiły się rendery komputerowy iPada 2. Wydają się częściowo wzorowane na atrapie iPada 2, o której pisałem wczoraj.

Płaski tył, stożkowe brzegi w stylu obecnego iPoda touch 4G …

Taki kształt napewno ułatwi podnoszenie tabletu ze stołu. Osobiście mi się podoba jak wyobrażam sobie jak będzie wyglądał na żywo. Pytanie tylko w jakie materiały pójdą? Pozostanie nadal aluminium? Może jakąs mniej krucha odmiana carbonu? Jak sądzicie?

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Logo na pewno na tak płaskiej obudowie będzie wyglądać o wiele lepiej niż na iPadzie 1 i sądzę że będzie bardzo przypominać ekran macbooka pro 13 w takim kształcie ;)
    Jeśli chodzi o głośnik mam nadzieję ze to jakiś fake bo wygląda strasznie i mam nadzieję że Apple pokaże coś ładniejszego.
    BTW: Dzięki takiemu kształtowi nie będziemy obijać swojego iPada na bokach jak to jest w wersji 1 gdzie strasznie pedancko trzeba go kłaść aby nic nie obić a ja lubię poprostu żucić ipadem :P więc wielki + ‚:)

    Co do materiałów sądzę że będzie to nadal aluminium i szkło prawdopodobnie glinokrzemianowe takie jakie znajdziemy w iPhone 4 i na dodatek ekran przyklejony do szkła :) Oczywiście lepszy było by włókno węglowe lub super lekki i twardszy od aluminium ciekły metal, ale przecież aluminium jest takie Applowskie.. ;)

  • Fakt, że głośnik jest tragiczny. Osobiście nie chce mi się wierzyć, że Steve to przepuści.

  • Super sprawa.