Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Automapa dla iPhone oficjalnie

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

W kwietniu 2010, czyli już ładny czas temu, pojawiło się pierwszy zdjęcie działającej Automapy na iPhone. Dopiero dzisiaj zespół tworzący nawigację na poinformował nas publicznie, że program został wysłany do App Store i czeka na akceptację.

Szkoda tylko, że tyle to trwało … Mam już Navigona i nDrive. Tych, którzy jeszcze nie skusili się, albo mają apetyt na kilka programów, zapewne to bardzo ucieszy!

Informacja prasowa

AutoMapa – najchętniej kupowany i najczęściej nagradzany program do nawigacji GPS, dostępny dla mobilnych urządzeń Apple!

Posiadacze urządzeń iPhone i iPad już wkrótce będą mogli cieszyć się AutoMapą przygotowaną specjalnie dla mobilnych urządzeń firmy Apple. AutoMapa dla iPhone/ iPad dysponuje tymi samymi, najaktualniejszymi mapami Polski i Europy wraz z trójwymiarową wizualizacją budynków w polskich i europejskich miastach.

Na potrzeby nowej platformy opracowany został zupełnie nowy interfejs użytkownika przygotowany i dostowany do logiki i obsługi mobilnych urządzeń Apple. Posiadacze iPhone i iPadów docenią natywną dla systemu operacyjnego iOS logikę działania obsługi programu i przełączania się pomiędzy jego funkcjami. Co warte podkreślenia, AutoMapa dostosowana jest do najnowszego systemu operacyjnego iOS 4.2

iPhone i iPad z AutoMapą to również dostęp do ponad 600 tysięcy Użytecznych Punktów, które doskonale sprawdzą się zarówno w nawigacji samochodowej, jak i pieszej. Użytkowników AutoMapy, podczas podróży po Polsce i Europie poprowadzi oczywiście Krzysztof Hołowczyc.

„To bez wątpienia jedna z przełomowych dat w blisko 8-letniej historii AutoMapy. Po raz pierwszy, właściciele milionów urządzeń iPhone i iPad na całym świecie, będą mogli skorzystać z funkcjonalności AutoMapy” – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.

AutoMapa dla systemu iOS przekazana została do certyfikacji przez Apple i po jego zakończeniu, zostanie udostępniona w AppStore.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Ja również z Navigona jestem bardzo zadowolony.
    Wcześniej na PDA korzystałem z MapaMap oraz Navigona, i niestety Navigon jakby bardziej dopracowany się wydaje.

    Jestem ciekaw czym AutoMapa zaskoczy, bo ich rozbudowane opcje na PDA mnie nie pociągały.