Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

ExoGear ExoLife dla iPhone 4 — pierwsze wrażenia

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

Dzisiaj do testów dotarła fajna zabawka od ExoGear z UK, a zwie się ExoLife. Jest to obudowa, do której wkładamy iPhone 4. Słowo Life jednak odnosi się nie do ochrony telefonu w razie upadku, tylko do baterii — ExoLife podwaja jej życie poprzez własny wbudowany akumulator o pojemności 1,500 mAh.

Obcuję z tym produktem zaledwie kilka godzin, ale mam już parę spostrzeżeń. Po pierwsze na tylnej ściance jest wskaźnik naładowania wewnętrzego akumulatora, wyglądający zupełnie jak „oczy/oko” KITTa1 w serialu Knight Rider2. Problem w tym, że świeci na niebiesko! Poproszę czerwoną wersję!

Po drugie, spodziewałem się chińskiego produktu w pełnym tego słowa znaczeniu, a po wyjęciu z pudełka okazało się, że to dobrej klasy Opel. Do marek premium (chodzi mi tutaj o użyte materiały) jeszcze trochę brakuje, ale nie mam żadnych zastrzeżeń! Jest bardzo bardzo dobrze.

W komplecie dodatkowo otrzymujemy kabel (biały!) USB <-> miniUSB, który równocześnie ładuje iPhone oraz ExoLife — a przynajmniej na to wygląda. :-) Akumulator defaultowo jest wyłączony. Dopiero po wciśnięciu przycisku na dole telefon sygnalizuje, że jest ładowany. Według specyfikacji obudowa ma dwukrotnie wydłużać życie baterii iPhone’a — postaram się przez najbliższe kilka dni sprawdzić to „na oko” w porównaniu do obecnego zużycia.

Wkrótce wrzucę zdjęcia tego cacuszka wraz ze specyfikacją techniczną, a za jakieś 2 tygodnie przekażę wrażenia z użytkowania.

  1. Wiecie … tego czarnego samochodu co skacze.
  2. Nieustraszony po naszemu.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.