Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

WTF Samsung?!

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś nie ma pomysłu jak podbić rynek MP3 playerów. Jestem w stanie zrozumieć desperację wynikającą z faktu, że dominacja iPodów od Apple jest demotywująca i przerażająca dla innych. W końcu nie jest to mały rynek, a jakikolwiek udział w torcie jest lepszy niż żaden. Ale …

WTF Samsung?!

Do głowy mi przyszedł już tylko fragment kabaretu:

E-Kabaret — Jacek Ziobro

Zdjęcia:

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • ksy

  Pokaż ten produkt na jakieś stronie Sasmunga. Którejkolwiek… bo może jak będziesz go szukać to wpadnie Ci do głowy, że jest to podróbka.

  Druga sprawa, brzmieniowo póki co raptem jeden produkt (w dwóch odsłonach) brzmieniowo w ogóle był ciekawy ze stajni Appla podczas gdy Sasmung zaaansowanych odtwarzaczy (funkcujnie i brzmieniowo) wydał całą masę, aby wspomienić tylko o Z5, P2 czy P3.

  I dominacja Appla.. cóż. W Polsce Sasmung oficjalnie nie sprzedaje odtwarzaczy już od dawna, ale w Korei Południowej Apple liczy się równie bardzo, co zdanie Eskimosów w Australii.

  Znawca….

 • Tutaj masz źródło: http://tech.fortune.cnn.com/2010/08/13/the-android-ipod-touch-is-coming-from-samsung/

  Ale co wynika z tej całej masy skoro nie mają udziałów w rynku?

  Nie wiem jakie są udziały iPoda w Korei — jeśli masz jakieś dane (bieżące!) to podziel się linkiem. Ostatnie liczby jakie znalazłem były z 2005 roku, dzisiaj bezużyteczne.