Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iPhone 4 z Londynu w skrócie

· Wojtek Pietrusiewicz · 11 komentarzy

Czekamy własnie w centrum Londynu na autobus na lotnisko. Przebieg wydarzeń możecie prześledzić u mnie na Twitterze, a teraz postaram się krótko podsumować wyjazd — więcej szczegółów jutro.

Wylecieliśmy wczoraj z Warszawy o 18:00 i przybyliśmy do Luton dwie godziny pózniej. Po 10 minutach siedzieliśmy już w autobusie, który dowiózł nas do Brent Cross Shopping Centre. Chwila na orientację i udaliśmy się przez ulicę do Holiday Inn, aby skorzystać z ich baru i restauracji.

O 3:30 rano udaliśmy się do głównego wejścia do Brent Cross SC i zastaliśmy równo 10 osób. Geeków takich jak my! Nad ranem pojawił się pracownik Apple i poinformował nas, że osoby z rezerwacją mają prawo wstępu o 7:00. Reszta godzinę pózniej. Na szczęście byliśmy w tej pierwszej grupie.

Jak tylko otworzyły się drzwi to rozpoczęliśmy szaleńczy bieg do Apple Store. Dwieście osób nas goniło wrzaskiem dzikim, więc biliśmy wszelkie rekordy. Dotarliśmy na 10 miejscu — zaraz za 80-letnią staruszką i kobietą z wózkiem.

Po kilku minutach już mieliśmy cacuszka w ręku. Chwila na przycięcie kart SIM, aktywację telefonu przez pracownika Apple i wyszliśmy z trzema sztukami na głowę! Można było starać się o cztery, ale nie chcieliśmy przesadzać.

Następnie spacer po Londynie i zaraz wracamy do Warszawy!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.