Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Cytaty dla iPhone i konkurs

· Wojtek Pietrusiewicz · 0 comments

Na wstępie chciałbym z góry przeprosić za stereotypy, ale mam wrażenie że jest to idealna aplikacja dla kobiet i ewentualnie męskich inaczej facetów. ;-) Do naszych rąk dostajemy ponad 3,000 cytatów podzielonych na wiele kategorii. Ale mi też się podoba! :-]

Ta z pozoru prosta aplikacja ma zaimplementowanych bardzo wiele upraszaczających życie funkcji i to za nie należą się duże brawa dla developera Softical.

Po uruchomieniu Cytatów defaultowo ukazuje się nam cytat dnia. Mamy również możliwość wylosowania kolejnych w tym samym oknie. W zakładce kategorie dostępne są wszystkie pozycje w programie podzielone pod odpowiednimi sekcjami, takimi jak „Dziecko”, „Lenistwo” i tak dalej. Pod każdym cytatem mamy możliwość dodania go do ulubionych za pomocą gwiazdki lub wysłania go emailem czy SMSem. Na koniec do dyspozycji pozostaje nam wyszukiwarka, pomocna jeśli szukamy czegoś konkretnego.

Nie jest to aplikacja, z której bedziecie korzystać na co dzień, ale na pewno przyda się w okresach wszelkich świąt, których sporo w naszym kraju. Brakuje mi jedynie cytatów w innych językach — dostępny mamy jedynie język polski — ale to już czepianie się na siłę.

Ocena 4.5/5

Być może kiedyś aktualizacja mnie czymś zaskoczy, więc pozostawiam sobie margines bezpieczeństwa. Zastrzeżeń brak! Polecam!

Link: Cytaty w App Store
Cena: € 1,59

Konkurs

Jeśli chcecie wygrać kod uprawniający do pobrania Cytatów za darmo to zapraszam na BLIPa (^moridin):

Pierwsza osoba, która na BLIPie wyśle mi prywatną wiadomość z prośbą/żądaniem wydania kodu go otrzyma!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.