Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

WhatsApp Messenger – darmowe SMSy

· Wojtek Pietrusiewicz · 0 comments

WhatsAppSMSowanie jest dzisiaj chyba popularniejsze niż rozmawianie. Wszelkiej maści chaty i komunikatory są częścią naszego życia. Na iPhone pojawiło się sporo pozycji w stylu Palringo, GG i innych.

WhatsApp Messenger pojawił się niedawno, ale natychmiast mnie ujął. To nietypowe narzędzie do chatowania – bliżej mu do SMSowanie w stylu Apple’owym, tyle że za darmo (poza transmisją danych). Można tradycyjnie słać wiadomości i przesyłać zdjęcia, a osobom przesiadającym się z Nokii spodobają się literki S i D, które oznaczają odpowiednio Sent i Delivered (wysłane, dostarczone).

WhatsApp 01WhatsApp 02

Aplikacja wykorzystuje push notifications, co widać na powyższym lewym obrazku – dochodzą prawie natychmiast. Sam program natomiast ma tradycyjne zakładki z ulubionymi kontaktami, całą książką adresową czy też najważniejszą – Chats.

WhatsApp 03WhatsApp 04

Sama rozmowa wygląda prawie tak samo jak wbudowana aplikacja do SMS/MMSów – ekran z lewej pochodzi od developera, natomiast po prawej (z mojego iPhone) widać, że jest też ikonka do wysyłania obrazków. Ponadto widzimy kiedy ostatnio osoby z którymi rozmawiamy były zalogowane do programu oraz czy w danym momencie coś piszą.

App polecam – kosztuje €0.79, a potem wszystko już jest darmowe (poza transmisją danych, którą więkoszość i tak ma w dużym pakiecie).

Ocena: 4.5/5

Link do AppStore: WhatsApp Messenger

Program WhatsApp Messenger zakupiłem samemu. Nie jest to też artykuł sponsorowany.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.