Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Trwa przebudowa

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Z okazji 2010 roku oraz nowych postanowień, Makowe ABC przechodzi małą przebudowę. Niestety wszystko robię sam i chwilę mi zajmie doprowadzenie wszystkiego do stanu używalności, jak chociażby tłumaczenie na j. polski, które właśnie popełniam.

W międzyczasie chętnie usłyszę komentarze na temat nowego wyglądu – podoba się? Niekoniecznie? Proszę nie brać pod uwagę brakujących obrazków … wkrótce będą. ;-)

Pozdrawiam!

Przebudowa – ciąg dalszy

Aktualizacja 3 stycznia 2010 o 5:41

Prace trwają nieprzerwanie – poza tym, że wybieram się na kilka godzin do łóżka …

Obecnie niemal wszystkie najnowsze wpisy zostały dostosowane od nowego generatora thumbnaili i powinny prawidłowo wyświetlać miniaturki przy postach. Zostały mi jeszcze do przerobienia starsze wpisy – od początku 2009 roku wstecz.

Dodatkowo mam kilka problemów z uruchomienie wtyczki do subskrybowania komentarzy – z jakiegoś powodu kwadracik do zaznaczania i jego podpis się mocno rozjeżdżają.

Na sam koniec zostawiam graficzne elementy strony, których nie da się łatwo spolszczyć – napisy „Next/Previous Post” oraz „featured news”.

Ponownie zachęcam do komentowania – ciekawy jestem Waszego zdania.

Przebudowa III

Aktualizacja 3 stycznia 2010 o 18:45

Wszystkie wpisy zostały wyposażone w miniaturki – wymagało to edycji ponad 200 pozycji. Wtyczka do subskrybowania komentarzy działa dzięki pomocy ^kali187 na BLIPie – wielkie dzięki za pomoc!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.