Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Monitoruj wydatki w App Store

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

App Expense MonitorNiemiecki WetFish Software wypuścił niezwykle przydatną aplikację dla posiadaczy iPhone pod OS X – App Store Expense Monitor.

Jak sama nazwa wskazuje, monitoruje on nasze wydatki w AppStore. Bierze pod uwagę również większą ilość kont iTunes jeśli takowe posiadamy.

Dla tych, którzy chcą mieć ten program chodzący w tle istnieje możliwość włączenia wyświetlania się kwoty z wybranego konta na górnym pasku. Dodatkowo można wtedy schować ikonę programu w Docku, żeby nam nie przeszkadzała.

App Expense Monitor menu barPrzyznaję, że zaskoczyła mnie kwota jaką wydałem na aplikacje i gry. Fakt, że nawet nie zbliża się do sumy wydanej na gry na PSP, jednak pocieszająca też nie jest.

App Expense Monitor main windowIstotnym jest, że nawet jeśli jakąś aplikację pobraliśmy za darmo dzięki kodom promocyjnym to pojawi się na liście z pełną ceną.

Link: App Store Expense Monitor

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Pingback: Tweets that mention Monitoruj wydatki w AppStore | Makowe ABC -- Topsy.com()

  • Gomana

    Miło byłoby gdyby taka aplikacja pojawiła się na samego IPhone’a.

  • Zgadzam się w pełni!

  • MACiek

    „Istotnym jest, że nawet jeśli jakąś aplikację pobraliśmy za darmo dzięki kodom promocyjnym to pojawi się na liście z pełną ceną”

    … jest na to prosta rada, należy kliknąć 2x w kwotę – pole Price – i wpisać, np: 0.00 lub kwotę, którą rzeczywiście zapłaciliśmy ;)