Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iPhone: Czechy, a PlusGSM

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Najserdeczniejsze życzenia w Nowym Roku.

Zapewne większość z Was spędziła okres pomiędzy Swiętami, a dniem dzisiejszym na mniej lub bardziej pożytecznych rzeczach.

Osobiście postanowiłem spędzić czas na nartach w Pecu pod Śnieżką w Czechach. Warunki bardzo dobre, śniegu dużo – po prostu czysta przyjemność i cudna pogoda.

iPhone w warunkach narciarskich również nie zawiódł. Cały dzień siedział w kurtce w wewnętrznej kieszeni przy temperaturze -6 stopni Celcjusza. Pod pazuchą zapewne cieplej, jednak bateria spisała się nienagannie.

Najlepszy zasięg zapewniał Vodafone CZ i wszystko byłoby świetnie, gdyby nie fakt, że po powrocie do Polski do dnia dzisiejszego nie wyświetla się napis Plus tylko ciągle widzę scrollujący VodafoneCZ.

BOK Plusa potwierdził, że na pewno jestem zalogowany do polskiej sieci. Wyjęcie karty SIM, wyłączenie telefonu, tryb samolotowy ani żadne inne czynności dotychczas nie zmieniły stanu rzeczy.

Jeśli ktoś zna tą przypadłość oraz jej rozwiązanie to zostawcie wiadomość w komentarzach.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • e-php.pl

  miałem podobnie przy Orange również z Czech… Sytuacja chyba po 4 godzinach się unormowało i było all ok (był to jeszcze soft 2.1)….

 • Natiu

  Zazdroszczę tego wyjazdu do Peca! To jest aktualne zdjęcie ze Svaha na Zahradki? Wracając do Polski przez Trutnov polecam zatrzymać się na obiad w Hornym Marsovie w knajpce „Na Kopecku” położonej przy głównej drodze. Sam już nie mogę się doczekać!

 • Moridin

  e-php: A u mnie już chyba trzeci dzień widzę Vodafone. :)

  Natiu: Aktualne – sprawdź ew. EXIF bo nie pamiętam dokładnie z kiedy. Wczoraj na pewno napadały kolejne cm śniegu.

  Dzięki za info o knajpce.